Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 11W (7)
11W Bec LED PAR30 Cip SAMSUNG 6500K E27
Evaluat la 0 din 5
In stock
24,40 lei| Greutate | 0,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 11W E27 R80 Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
26,44 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 11W Acrylic UFO Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
57,96 lei| Greutate | 0,307 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 11W Acrylic UFO Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
57,96 lei| Greutate | 0,307 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 11W Acrylic UFO Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
In stock
57,96 lei| Greutate | 0,307 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 11W E27 R80 Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
26,44 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 11W E27 R80 Plastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
26,44 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Termovoltaice
