Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 5.5W (3)
Bec LED Cip SAMSUNG 5.5W E14 C37 Plastic Dimabil Lumânare 3000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
16,27 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 5.5W |
| Flux luminos (lm) | 470 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Lumănare Cip SAMSUNG 5.5W E14 Plastic Dimabil 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
19,32 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 5.5W |
| Flux luminos (lm) | 470 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED SAMSUNG Chip 5.5W E14 Dimabil Lumânare 6400K
Evaluat la 0 din 5
In stock
15,25 lei| Greutate | 0,029 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5.5W |
| Flux luminos (lm) | 470 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Termovoltaice
