Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 36W (4)
Lampă LED Rezistenta la Apă 1200mm 36W 4000K cu Chit de Emergenta PC/PC SS Clip 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 2,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Rezistenta la Apă M-Series 1200mm 36W 6500K cu Chit de Emergenta PC/PC SS Clip 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
605,00 lei| Greutate | 2,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă Cip Samsung G-Series 1200mm 36W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
115,92 lei| Greutate | 0,83 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă G-Series CREE Cip 120cm 36W 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
104,20 lei| Greutate | 0,83 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4860 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Termovoltaice
