Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 40W (3)
40W LED Grill Fitting 120cm 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
76,26 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Grill Fitting 120cm 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
76,26 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Grill Fitting Cip CREE 120cm 40W 4000K 6 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
76,30 lei| Greutate | 0,56 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |














