Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 200W (4)
200W Proiector LED Cip CREE Corp Alb Sticlă Gri 4000K 135lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
302,30 lei| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,6 × 4,7 × 33,3 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 27000 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED Cip CREE Corp Alb Sticlă Gri 6500K 135lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
302,30 lei| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,6 × 4,7 × 33,3 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 27000 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
200W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG G2 Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
421,97 lei| Greutate | 3,79 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 16500 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED SMD F-Series Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
240,20 lei| Greutate | 2,98 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 17600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |













