Afișez 1 - 24 din 174 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
100W LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG Corp Gri 4000K 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
558,10 lei| Greutate | 4,38 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 10000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Lampă Stradalp Cip SAMSUNG 6500K Corp Gri
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
558,10 lei| Greutate | 4,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 10000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Proiector 3in1 Corp Gri
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,97 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8150 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
10W Conector Exterior în L Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,00 lei| Greutate | 0,66 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
10W Conector Interior în L Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
227,00 lei| Greutate | 0,66 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
10W LED Lampă Corp Gri 25cm Înălțime Cip CREE 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
10W LED Lampă Corp Gri 25cm Înălțime Cip CREE 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
10W LED Lampă Corp Gri 25cm Înălțime Cip CREE 5000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
251,60 lei| Greutate | 1,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
10W LED Lumină de Grădină pentru Podea Corp Gri 80cm 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
361,40 lei| Culoarea luminii | Alb cald |
|---|---|
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
11W Lampă de Perete LED Cip Bridglux Gri 3000K Pătrat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
194,80 lei| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1360 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
11W Lampă de Perete LED Cip Bridglux Gri 4000K Pătrat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
194,80 lei| Greutate | 0,71 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1360 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
12W Conector Inferior în T Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
252,20 lei| Greutate | 0,415 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
12W Lampă de Grădină LED cu Țep Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 930 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Gri |
12W Lampă LED Exterior Soft Light-Medium 3000K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
125,80 lei| Greutate | 0,51 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Gri |
12W Lampă LED Exterior Soft Light-Medium 4200K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
125,80 lei| Greutate | 0,51 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4200K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lampă LED Exterior Soft Light-Medium 6500K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
125,80 lei| Greutate | 0,51 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lmpă grădina țepușă Corp Gri Lumină Verde
Evaluat la 0 din 5
În stoc
107,10 lei| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Verde |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 720 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Softlight 3000K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 130° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Softlight 4200K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 130° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Softlight 6500K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 130° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Large 3000K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1150 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Large 4200K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1150 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Large 6500K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1155 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Perete Corp Gri IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
171,60 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Gri |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













