Afișez toate cele 11 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 12W (11)
12W LED COB Downlight 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
103,00 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 785 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED COB Downlight 3 in 1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
103,00 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 785 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Lumină de Perete Corp Alb Dimabil 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
137,30 lei| Greutate | 0,34 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 105° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lumină de Perete Corp Negru Dimabil 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
137,30 lei| Greutate | 0,34 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 105° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Plafonieră cu Senzor cu Cip SAMSUNG 3in1 Pătrată Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
137,30 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Plafonieră cu Senzor cu Cip SAMSUNG 3in1 Rotundă Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
152,52 lei| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Proiector Magnetic SMART Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
165,30 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W Plafonieră LED Aspect Lăptos Culoare Interschimbabilă 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
78,29 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
12W Plafonieră LED Starry Cover Culoare interschimbabilă 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
84,39 lei| Greutate | 0,53 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lampă de Perete Corp Alb 3 in 1 IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
164,40 lei| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 190° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lampă de Perete Corp Negru 3 in 1 IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
164,40 lei| Greutate | 1,17 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 190° |
| Culoare corp | Negru |













