Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 30W (4)
30W LED Proiector Milky PC CCT 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
54,70 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector pe șină COB 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
269,90 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 3IN1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2900 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Proiector pe șină COB 3 in 1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 3IN1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2900 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Proiector pe Sină Corp Negru 3IN1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |













