Afișez toate cele 9 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 20W (9)
20W LED COB Downlight 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
148,70 lei| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1408 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W LED COB Downlight 3 in 1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
148,70 lei| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1408 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED COB Downlight Aplicat 3 in 1 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
205,30 lei| Greutate | 0,01 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1408 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
20W LED COB Downlight Aplicat 3 in 1 Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
205,30 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1408 lm |
| Unghi | 25° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
20W LED Proiector Magnetic SMART Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
310,30 lei| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
22W Pendul Rotund Culoare Interschimbabilă D:300*H800 Dimabil Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
388,80 lei| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2150 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Plafonieră LED Cip CREE 8W/16W/20W 3IN1 RD IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
146,80 lei| Greutate | 1,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
8W/16W/20W LED Plafonieră Senzor LED SAMSUNG 3 in 1 RD IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
242,50 lei| Greutate | 1,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
8W/16W/20W LED Plafonieră LED SAMSUNG 3 in 1 RD IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
181,90 lei| Greutate | 1,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |













