Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 1.5W (4)
1.5W LED Lampă de Masă Alb 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 0,91 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1.5W |
| Flux luminos (lm) | 55 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
1.5W LED Lampă de Masă Negru 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 0,94 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1.5W |
| Flux luminos (lm) | 52 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
1.5W LED Lampă de Masă Negru 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 0,94 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1.5W |
| Flux luminos (lm) | 53 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
1.5W LED Lampă de Masă Negru 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 0,91 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 1.5W |
| Flux luminos (lm) | 54 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |













