Afișez toate cele 10 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 3W (10)
2W LED Lampă de Masă (130×285) 3in1 Dimabilă Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Lampă de Masă (130×285) 3in1 Dimabilă Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Lampă de Masă (80×370) 3in1 Dimabilă Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Lampă de Masă (80×370) 3in1 Dimabilă Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |













