Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 2W (3)
2W Lampă Solară LED Corp Negru 3in1 IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 0,77 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
2W Lampă Solară LED Corp Negru 3in1 IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
526,00 lei| Greutate | 1,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 110 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
2W LED Solar Spike Bază de Aluminiu 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
240,20 lei| Greutate | 0,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 220 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













