Afișez toate cele 10 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 15W (10)
14W LED Lampă de Perete pentru Exterior (L16*W16.5*H16.4mm) 3000K Corp negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1950 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
15W LED Lampă de Perete pentru Exterior (L33*W15*H4.4mm) 3000K Corp Negru + Alamă IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1650 lm |
| Unghi | 350° |
| Culoare corp | Auriu |
15W LED Magnetic Pendul 3000K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
166,80 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W Pendul LED Designer Lemn 3000K L1200
Evaluat la 0 din 5
În stoc
774,20 lei| Greutate | 4,78 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Culoarea Lemnului |
| Rata IP | IP20 |
15W Plafonieră LED Cip SAMSUNG Fară Ramă Rotund 3000K IP44 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
114,40 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1850 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
18W LED Lumină de Perete Trei Capete 3000K Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,08 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Lumină de Perete Trei Capete 3000K Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,08 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1620 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip CREE 15W E27 A60 Termoplastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
10,50 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11,2 × 6,5 × 4 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 15W E27 A65 Plastic Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,088 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Proiector pe Șină LED Magnetic 15W IP20 24V Black 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
335,80 lei| Greutate | 0,971 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Rata IP | IP20 |













