Afișez toate cele 6 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 36W (6)
36W Lampă LED Designer Corp Negru și Auriu 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.143,00 lei| Greutate | 3,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4150 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru, Gold |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Plafonieră LED Cip SAMSUNG 3000K Rotundă Ramă Neagră IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
176,10 lei| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Culoare corp | Negru |
36W Plafonieră LED Cip SAMSUNG 3000K Rotund Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
176,10 lei| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Culoare corp | Alb |
LED Downlight Cip SAMSUNG 36W SMD Reflector 12’D 2700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
268,50 lei| Greutate | 0,852 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 36W SMD Reflector 38’D 2700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
268,50 lei| Greutate | 0,852 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













