Afișez 1 - 24 din 39 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 6W (39)
2×2.6W Lampă de Perete cu două Direcții 3000K Corp Alb IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 620 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
2×2.6W Lampă de Perete cu două Direcții 3000K Corp Negru IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 620 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Antracit |
6W LED Backlit Panou Aplicat Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Cip SAMSUNG Panou LED Backlit Încastrat Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
16,27 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Lampă de Masă Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 2,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 57 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Lampă de Masă Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
301,90 lei| Greutate | 2,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 56 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Pătrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
16,27 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Montaj Aparent Pătrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Montaj Aparent Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Panou Aplicat Pătrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Panou Încastrat Pătrat 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Stâlp de Grădină Corp Alb 3000K IP54
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 520 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
6W LED Stâlp de Grădină Corp Negru 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 520 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
6W Lumină de Perete LED Corp Alb IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
256,30 lei| Culoarea luminii | Alb cald |
|---|---|
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
6W Lumină de Perete LED Corp Negru IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
256,30 lei| Culoarea luminii | Alb cald |
|---|---|
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
6W Mini Panel LED Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
32,54 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2700K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 490 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W Panou LED Backlit Rotund Încastrat3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,24 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W Pendul LED Designer Metal + Sticlă D250*H240 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
385,40 lei| Greutate | 2,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Amber |
| Rata IP | IP20 |
6W Pendul LED Designer Metal + Sticlă D350*H170 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
434,10 lei| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Amber |
| Rata IP | IP20 |
6W Plafonieră Panou LED, incastrabil Pătrat, Alb cald
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
39,66 lei| Greutate | 0,27 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W Аplică LED Bridglux Cip Corp Gri Rotund Alb cald
Evaluat la 0 din 5
În stoc
170,70 lei| Greutate | 0,81 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 0-60° Reglabil |
| Culoare corp | Gri |
7W LED Lumină de Perete Corp Alb 3000K IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
396,30 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 645 lm |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 4W Filament E27 G125 Amber 2200K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
34,57 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













