Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 38W (3)
38W LED Designer Lumină de Plafon Albă 500*200mm Dublu Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
457,40 lei| Greutate | 1,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 38W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
38W LED Designer Lumină de Plafon Neagră 850*850*105mm 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
480,30 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 38W |
| Flux luminos (lm) | 4100 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
38W LED Lampă de Design Suspendată Neagră 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
480,30 lei| Greutate | 2,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 38W |
| Flux luminos (lm) | 4560 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |













