Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 11W (4)
11W Bec LED PAR30 Cip SAMSUNG 6500K E27
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,40 lei| Greutate | 0,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
11W LED Magnetic Proiector pe Șină 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
109,90 lei| Greutate | 0,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 11W Acrylic UFO Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
57,96 lei| Greutate | 0,307 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 11W E27 R80 Plastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
26,44 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 11W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













