Afișez toate cele 2 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 500W (2)
500W LED Proiector pentru teren de Sport Cip SAMSUNG și Driver Meanwell Dimabil 110° 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
5.442,90 lei| Greutate | 0,018 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 500W |
| Flux luminos (lm) | 67500 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
500W LED Proiector pentru teren de Sport Cip SAMSUNG și Driver Meanwell Dimabil 45° 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
5.442,90 lei| Greutate | 0,018 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 500W |
| Flux luminos (lm) | 67500 lm |
| Unghi | 45° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













