Afișez toate cele 17 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 6W (17)
6W LED Backlit Panou Aplicat Rotund 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Cip SAMSUNG Panou LED Backlit Încastrat Pătrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
16,27 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Aplicat Rotund 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Rotund 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
16,27 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Montaj Aparent Pătrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Panel Premium Downlight Pătrat 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
32,54 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 490 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
6W LED Panel Premium Downlight Rotund 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
32,54 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 490 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 6W E27 PL, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 485 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 6W Filamen E14 P45 Clar 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,15 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 6W Filament E14 Clar Lumânare 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 6W Filament E27 G125 Lumânare 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
38,64 lei| Greutate | 0,167 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 6W Filament E27 G45 Clar 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
10,17 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
Bec LED 6W Filament E27 G45 Clear Cover 6400K 130lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,20 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
LED Spot Cip SAMSUNG GU10 6W Ripple Plastic Lens Cover 10° 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,042 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 500 lm |
| Unghi | 10° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Spotlight Cip SAMSUNG GU10 6W Plastic Lentilă 110° Dimabil 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
15,25 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 445 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip SAMSUNG – GU10 6W Plastic SMD Cu Lentilă 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,25 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 445 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













