Afișez toate cele 9 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 7W (9)
7W LED Batten Fitting Cip SAMSUNG T5 60cm 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
39,66 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Lumină de gradină Stâlp/Țep Corp Negru IP65 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
177,30 lei| Greutate | 0,812 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp Negru 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
214,60 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 7W Filament E27 G125 Mat Alb rece A++
Evaluat la 0 din 5
În stoc
41,69 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 7W Filament E27 G95 Mat Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
39,66 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 840 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED Plastic 7W R7S 78 mm 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 7W 60 cm Nano Plastic 6500K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
21,35 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 1120 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Proiector pe șină 7W LED Cip SAMSUNG Corp alb 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
186,40 lei| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED 7W GU10 Plastic 6000K Dimabil 38°
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













