Afișez toate cele 7 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 8W (7)
8W LED Solar Lumină de Perete 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
297,30 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 950 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
Bec LED 8W Filament Drept E27 R125 Dimabil 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
77,28 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8W Filament E27 A67 Mat Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,70 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 8W PAR20 E27, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,40 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 450 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
L Conector Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,50 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
L Conector Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
86,50 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
Tub LED T5 8W 60 cm 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
34,57 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 880 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













