Afișez toate cele 17 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 100W (17)
100W LED Lampă Stradală 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
288,20 lei| Greutate | 1,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Lampă Stradală cu Adaptor 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 1,41 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Lampă Stradalp Cip SAMSUNG 6500K Corp Gri
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
558,10 lei| Greutate | 4,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 10000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Proiector Cip SAMSUNG Corp Negru 6500K Super Bright 135lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,90 lei| Greutate | 1,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 11480 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG 1m de Cablu Corp Alb Sticlă Frosted Gri 4000K 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 1,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG 1m de Cablu Corp Negru Sticlă Frosted Gri 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
178,40 lei| Greutate | 1,23 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
116,93 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
100W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
105,20 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 100W 5700K Clasa I Aluminiu 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
952,50 lei| Greutate | 6,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 14000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG 100W 6400K Clasa II Aluminiu Dimabil 140LM/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.127,50 lei| Greutate | 6,805 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 14000 lm |
| Unghi | 153×70° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
100W LED UFO Highbay Cip CREE 6500K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
236,40 lei| Greutate | 1,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 15500 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay 100W 6500K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
196,70 lei| Greutate | 1,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 10200 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay Cip SAMSUNG 120W UFO Driver Meanwell 180` 120LM/WATT 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.402,40 lei| Greutate | 3,165 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 18000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay Linear 100W ALU 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 1,01 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Sradală Cip SAMSUNG Senzor 100W 6400K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
547,50 lei| Greutate | 2,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 12000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG 100W 6500K 110 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
478,20 lei| Greutate | 2,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 11000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |













