Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 5W (4)
5W LED Magnetic Spot Linear 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
77,28 lei| Greutate | 0,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 39° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
5W LED Magnetic Spot Linear Ajustabil 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,90 lei| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 5W Filament E27 A60 A++ Mat Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,27 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Alb |
Spot LED GU10 Ramă Corp Alb 6400K 3pcs/Pachet
Evaluat la 0 din 5
În stoc
100,66 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













