Afișez toate cele 8 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 48W (8)
48W LED Plafonieră LED Cip SAMSUNG 6500K Pătrată Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
196,30 lei| Greutate | 1,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5160 lm |
| Culoare corp | Alb |
48W LED Plafonieră LED Cip SAMSUNG 6500K Pătrată Ramă Neagră IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
196,30 lei| Greutate | 1,74 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5160 lm |
| Culoare corp | Negru |
48W LED Plafonieră Pătrată Ramă Neagră 6500K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
178,40 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5160 lm |
| Culoare corp | Negru |
Lampă LED Rezistentă la Apă Cip SAMSUNG 150CM 36W Senzor Aspect Lăptos + SS Clips 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
401,64 lei| Greutate | 1,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Rezistentă la Apă X-SERIES 1500mm 48W 6400K 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
187,60 lei| Greutate | 1,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistenta la Apa Cip Samsung Seria GT 1500mm 48W 6500K 120lm/W Conector rapid
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
144,39 lei| Greutate | 1,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă G-Series 1500mm 48W 6500K 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
116,70 lei| Greutate | 0,99 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 48W |
| Flux luminos (lm) | 5760 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |













