Afișez toate cele 8 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 4.5W (8)
Bec LED 4.5W E14 Lumânare 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
7,12 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 4.5W |
| Flux luminos (lm) | 470 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4.5W E14 Lumânare 6500K 6buc/set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
45,76 lei| Greutate | 0,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 4.5W |
| Flux luminos (lm) | 470 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4.5W E14 P45 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
7,12 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 4.5W |
| Flux luminos (lm) | 470 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4.5W E27 G45 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
7,12 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 4.5W |
| Flux luminos (lm) | 470 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 4.5W E27 Lumânare 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
7,12 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 4.5W |
| Flux luminos (lm) | 470 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED 4.5W GU10 SMD Plastic Alb Aspect Lăptos 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
7,12 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 4.5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED 4.5W GU10 SMD Plastic Alb Aspect Lăptos 6500K 6buc/set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
49,82 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 4.5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip Samsung GU10 4.5W Plastic 110°D 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
12,20 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 4.5W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













