Afișez 1 - 24 din 30 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 12W (30)
12W Lampă de Perete Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,94 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Backlit Panou Aplicat Rotund 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
23,39 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Cip SAMSUNG Panou LED Backlit Încastrat Pătrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
22,37 lei| Greutate | 0,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Lampă LED Exterior Soft Light-Medium 6500K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
125,80 lei| Greutate | 0,51 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Softlight 6500K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 130° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Large 6500K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1155 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Medium 6400K Corp Alb IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
125,80 lei| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lumină pentru Fațadă Soft Light-Medium 6400K Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
125,80 lei| Greutate | 0,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Magnetic Spot Linear 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
96,70 lei| Greutate | 0,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Magnetic Spot Linear Ajustabil 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
114,20 lei| Greutate | 0,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Rotund 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
22,37 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Montaj Aparent Pătrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Montaj Aparent Rotund 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
26,44 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Panel Premium Downlight Rotund 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
43,72 lei| Greutate | 0,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Plafonieră 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
25,42 lei| Greutate | 0,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Proiector Solar 6400K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
185,40 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
12W Panou LED Backlit Rotund Încastrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
20,34 lei| Greutate | 0,155 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Aplică LED cu Senzor Cip SAMSUNG 12W 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
151,50 lei| Greutate | 0,83 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED 12.5W Filament E27 G125 Clar 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
42,71 lei| Greutate | 0,22 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 12W PAR30 E27, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
34,57 lei| Greutate | 0,245 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED SAMSUNG Chip 12W E27 A60 Dimabil 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
20,34 lei| Greutate | 0,061 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED de perete 12W Corp Gri 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
154,20 lei| Greutate | 0,482 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 140° |
| Culoare corp | Gri |
LED Downlight Cip SAMSUNG 12W SMD Reflector 12’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,10 lei| Greutate | 0,384 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 960 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Panou Solar 12W Proiector LED 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
185,40 lei| Greutate | 1,898 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 550 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













