Afișez toate cele 19 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 36W (19)
36W 120cm Corp iluminat LED, tub LED, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
138,10 lei| Greutate | 0,7 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
36W LED Plafonieră LED Cip SAMSUNG 6500K Rotundă Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
176,10 lei| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Culoare corp | Alb |
36W LED Plafonieră LED Cip SAMSUNG 6500K Rotundă Ramă Neagră IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
176,10 lei| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Culoare corp | Negru |
36W LED Plafonieră Rotundă Ramă Albă 6500K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
36W LED Plafonieră Rotundă Ramă Neagră 6400K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,982 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3820 lm |
| Culoare corp | Negru |
36W Panou LED 1200×300 mm 2in1 6400K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.029,20 lei| Culoarea luminii | Alb rece |
|---|---|
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 36W |
| Unghi | 110° |
36W Panou LED 600×600 mm 2 in 1 6400K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.132,10 lei| Greutate | 2,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 110° |
36W Panou LED 600×600 mm 2in1 6500K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.229,30 lei| Greutate | 2,24 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 3960 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED Rezistenta la Apă M-Series 1200mm 36W 6500K cu Chit de Emergenta PC/PC SS Clip 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
605,00 lei| Greutate | 2,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă LED Rezistentă la Apă X-SERIES 1200mm 36W 6400K 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
141,80 lei| Greutate | 1,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 36W SMD Reflector 12’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
268,50 lei| Greutate | 0,852 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 12° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Downlight Cip SAMSUNG 36W SMD Reflector 38’D 5700K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
268,50 lei| Greutate | 0,852 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5700K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 2880 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă Rezistentă la Apă G-Series 1200mm 36W 6400K 120lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
93,80 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă G-Series CREE Cip 120cm 36W 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
104,20 lei| Greutate | 0,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4860 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă X-SERIES 1200mm 36W 6400K 120lm/W cu Senzor
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
168,80 lei| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Panou LED 36W 595x595mm Backlit 120lm/W 4000K 6buc/SET Flicker Free
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.090,90 lei| Greutate | 2,27 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP65 |
Panou LED 36W 600x600mm Backlit 120lm/W 6500K 10buc/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
960,50 lei| Greutate | 1,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |













