Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 8.5W (4)
Bec LED 8.5W E27 A60 Thermoplastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
6,10 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8.5W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 8.5W E27 A60 Thermoplastic 6500K 3buc/set
Evaluat la 0 din 5
În stoc
17,29 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8.5W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 8.5W E27 A++ A60 Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,40 lei| Greutate | 0,059 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 8.5W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 9W E27 A58 Plastic 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
8,13 lei| Greutate | 0,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 8.5W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













