Afișez toate cele 10 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 15W (10)
15W Lampă LED pe șină Corp Negru Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
269,00 lei| Greutate | 0,631 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W LED Magnetic Pendul 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
166,80 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1600 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W LED Proiector pe Șină Cip SAMSUNG Corp negru 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,47 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
15W Panou LED Trimless Pătrat, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
86,43 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
7W Proiector pe șină LED Cip SAMSUNG Corp Alb 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
222,90 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip CREE 15W E27 A60 Termoplastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
10,50 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 11,2 × 6,5 × 4 cm |
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 15W A65 Е27 Thermoplastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11,18 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 15W E27 A60 Termoplastic Alb rece 2buc/blister
Evaluat la 0 din 5
În stoc
22,37 lei| Greutate | 0,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 15W E27 A65 Plastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
12,20 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 1521 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 15W 150 cm Plastic 6400K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
43,72 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













