Afișez toate cele 17 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 50W (17)
50W LED Grill Fitting 150cm 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
92,53 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 6000 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
50W LED Lampă Stradală 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
191,70 lei| Greutate | 0,82 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Lampă Stradală cu Adaptor 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 0,92 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG 1m de Cablu Corp Alb Sticlă Gri 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
136,80 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4270 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED Corp Negru 6500K Super Bright 185lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
151,00 lei| Greutate | 0,65 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 9250 lm |
| Unghi | |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
209,46 lei| Greutate | 0,86 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
188,70 lei| Greutate | 0,86 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED G8 Corp Negru 6400K 185 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
260,30 lei| Greutate | 1,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 9250 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED RGB+White Frosted Glass Corp Negru cu Controler IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
91,10 lei| Greutate | 0,67 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | RGB+6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
83,38 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
83,38 lei| Greutate | 0,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 4300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
50W Proiector LED SMD SAMSUNG Chip Corp Negru 6500K 160 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
139,60 lei| Greutate | 1,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 6850 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Bec LED 50W Plastic T140 6500K E27 cu Inel E40
Evaluat la 0 din 5
În stoc
51,86 lei| Greutate | 0,35 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5400 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Stradală LED Cip Samsung 50W 6500K 100 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
349,90 lei| Greutate | 1,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG Senzor 50W 6500K 100 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
407,10 lei| Greutate | 1,48 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Solară Cip SAMSUNG 50W Corp Alb 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.943,90 lei| Greutate | 0,014 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |













