Afișez toate cele 16 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 40W (16)
40W Lampă LED Cip SAMSUNG 120cm 120 lm/W 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
92,53 lei| Greutate | 0,427 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
40W LED COB Downlight cu Reflector A++ Rotund 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
226,70 lei| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4200 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Grill Fitting 120cm 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
76,26 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Lampă Lineară Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
216,20 lei| Greutate | 2,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4300 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Lampă Lineară Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
216,20 lei| Greutate | 1,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4300 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Panel 1200×300 mm Backlit 140Lm/W 6500K 6Buc/SET
Evaluat la 0 din 5
În stoc
943,40 lei| Greutate | 1,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 100° |
| Rata IP | IP20 |
40W LED Proiector Solar 6400K Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
741,30 lei| Greutate | 6,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
40W Panou LED Cip SAMSUNG 1200×300 mm 2in1 6500K 6buc/SET
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.137,80 lei| Greutate | 2,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 40W Plastic T120 6500K E27 cu Inel E40
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
36,61 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED Lineară Cip Samsung 40W Încastrată Corp Argintiu 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
456,55 lei| Greutate | 2,135 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Lineară LED SAMSUNG 40W Aplicat Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
590,10 lei| Greutate | 2,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3300 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Suspendat Argintie 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
452,90 lei| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3300 lm |
| Unghi | 120° |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Suspendată Corp Alb 6400K 1200x35x67mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
452,90 lei| Greutate | 1,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3270 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă Lineară Cip SAMSUNG 40W Suspendată Corp Negru 6400K 1200x35x67mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
452,90 lei| Greutate | 1,85 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 3270 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Panel 40W 600 x 600 mm 6400K Incl Driver 6PCS/SET
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
1.059,60 lei| Greutate | 2,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4950 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
Panou LED 40W Sursa PHILIPS 600x600mm Backlit 120lm/W 6500K 10BUC/SET
Evaluat la 0 din 5
În stoc
946,60 lei| Greutate | 1,09 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |













