Afișez toate cele 5 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 22W (5)
22W LED Magnetic Lampă Lineară 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
131,60 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Unghi | 81° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
22W LED Magnetic Spot Linear 6400K Corp Negru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
153,60 lei| Greutate | 0,27 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 35° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
22W Panou LED Trimless Pătrat Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
88,80 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 2200 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
22W Plafonieră Panou LED Rotund, Alb rece , driver inclus
Evaluat la 0 din 5
În stoc
68,20 lei| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 2200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă LED Waterproof Tub 150cm 1*22W 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
190,30 lei| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 22W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |













