Afișez toate cele 4 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 2W (4)
2W Lampă Exit LED Montaj Aplicat 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
236,30 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 140 lm |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP20 |
2W Lampă Exit LED Montaj Încastrat 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
236,30 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 140 lm |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP20 |
2W LED Solar Spike IP65 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,50 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 40 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Spot LED Cip SAMSUNG GU10 2W MR11 80RA 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
17,29 lei| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 2W |
| Flux luminos (lm) | 150 lm |
| Unghi | 38° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













