Afișez 1 - 24 din 28 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 30W (28)
30W Lampă LED pe șină Corp Negru Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
379,40 lei| Greutate | 1,046 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2700 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
30W LED COB Downlight Reflector COB Rotund 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
197,30 lei| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3100 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Downlight Cip SAMSUNG 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
182,50 lei| Greutate | 0,95 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2920 lm |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
30W LED Lampă Stradală 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,67 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Lampă Stradală Adaptor de Fixare 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
205,90 lei| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2505 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector 6500K Corp Negru Sticlă Gri 160lm/W 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
95,60 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 4800 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector SMD Seria-F Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
49,82 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W LED Proiector SMD Seria-F Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
49,82 lei| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Plafonieră LED Pătrată Ramă Albă 6500K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 1,52 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
30W Proiector LED Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
99,30 lei| Greutate | 0,47 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
141,80 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
148,70 lei| Greutate | 0,56 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
141,80 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2340 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED G8 Corp Negru 6400K 185 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
168,80 lei| Greutate | 0,72 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 5550 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED RGB+White Frosted Glass Corp Negru cu Controler IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
85,41 lei| Greutate | 0,54 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | RGB+6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2310 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED Senzor Cip SAMSUNG Funcție de Cut-OFF Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
121,80 lei| Greutate | 0,75 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG PRO-S Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,70 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2505 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
30W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,97 lei| Greutate | 0,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 2510 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Bec LED 30W Plastic T100 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
29,49 lei| Greutate | 0,17 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3210 lm |
| Unghi | 160° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Stradală LED Cip Samsung 30W 6400K 100 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED cip SAMSUNG 30W Corp Gri 4000K 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
308,80 lei| Greutate | 2,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG Senzor 30W 6500K 100 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
315,60 lei| Greutate | 1,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 30W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













