Afișez toate cele 8 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 3W (8)
3W Lampă LED Emergență cu Buton de Test & Control RF 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
141,80 lei| Greutate | 0,68 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 120 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP65 |
3W Lampă LED Emergență cu Buton de Test 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
119,00 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP65 |
3W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Pătrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
12,20 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Mini Panel Cip SAMSUNG Backlit Încastrat Rotund 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
12,20 lei| Greutate | 0,06 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W LED Panel Premium Downlight Rotund 6000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,40 lei| Greutate | 0,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 130 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
3W Oglindă cu Lumină LED Baterii 4 x AA Corp Nichel
Evaluat la 0 din 5
În stoc
253,90 lei| Greutate | 1,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 30 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP44 |
3W Oglindă cu Lumină LED Montaj pe Perete Baterii 4 x AA Corp Nichel
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
319,80 lei| Greutate | 1,08 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 30 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP44 |
3W Panou LED Backlit Rotund Încastrat 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
11,18 lei| Greutate | 0,066 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 330 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













