Afișez 1 - 24 din 51 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 12W (51)
12W Conector Inferior în T Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
252,20 lei| Greutate | 0,415 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W Conector Inferior în T Argintiu 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
252,20 lei| Greutate | 0,415 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP20 |
12W Conector Suspendat Exterior în L Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
252,20 lei| Greutate | 0,715 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W Lampă de Grădină LED cu Țep Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,46 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 930 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Gri |
12W Lampă LED Exterior Soft Light-Medium 4200K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
125,80 lei| Greutate | 0,51 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4200K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1250 lm |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Backlit Panou Aplicat Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
23,39 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Cip SAMSUNG Panou LED Backlit Încastrat Pătrat 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
22,37 lei| Greutate | 0,18 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Light Suspendat Curbat Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
503,20 lei| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Light Suspendat Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
251,60 lei| Greutate | 1,3 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Light Suspendat Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
312,20 lei| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Metal Hanging Lamp 280 x 1800mm Black Body 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,30 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Designer Metal Hanging Lamp 280 x 1800mm White Body 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
217,30 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1300 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
12W LED Lampă cu Țăruș (D150xH800) 4000K Corp Antracit IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
331,70 lei| Greutate | 1,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1265 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lampă de Grădina cu Țep Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
136,80 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 875 lm |
| Unghi | 20° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lampă de Perete Corp Negru 4000K IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
224,20 lei| Greutate | 1,25 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1590 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lampă de Perete pentru Adresă Cip SAMSUNG CCT 3 in 1 IP65, IK10 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
153,30 lei| Greutate | 0,93 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lumină de Exterior Softlight 4200K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
118,50 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 130° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Exterior Sus-Jos Soft Light-Large 4200K Corp Gri IP65
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1150 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Perete Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Alb |
12W LED Lumină de Perete Corp Gri IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Gri |
12W LED Lumină de Perete Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
171,60 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 170° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lumină de Perete Negru Pătrat 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
182,50 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Unghi | 150° |
| Culoare corp | Negru |
12W LED Lumină de Perete Ramă Parțială Negru Pătrat 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
182,50 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













