Afișez toate cele 13 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 100W (13)
100W LED Lampă Stradală 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
288,20 lei| Greutate | 1,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG Corp Gri 4000K 5 Ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
558,10 lei| Greutate | 4,38 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 10000 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Lampă Stradală cu Adaptor 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 1,41 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
116,93 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
100W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
105,20 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală LED Cip SAMSUNG cu Senzor 100W 4000K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
În stoc
547,50 lei| Greutate | 1,97 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 11480 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Stradală Suspendată LED Cip SAMSUNG 100W 4000K 302Z+ Clasa II Tipul 3M Inventonics 0-10V
Evaluat la 0 din 5
În stoc
2.071,70 lei| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 13000 lm |
| Unghi | 160×100° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
100W LED UFO Highbay Cip CREE 4000K 160LM/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
236,40 lei| Greutate | 1,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 15500 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay 100W 4000K 120 lm/W
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
196,70 lei| Greutate | 1,31 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 15500 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay Cip SAMSUNG 100W 140lm/W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
584,66 lei| Greutate | 2,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 14000 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay Driver Meanwell 4000K Dimabil 5 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.006,30 lei| Greutate | 2,32 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 18500 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay Linear 100W ALU 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 1,01 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG 100W 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
478,20 lei| Greutate | 1,77 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 11480 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |













