Afișez 25 - 37 din 37 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 18W (37)
18W Pendul din Sticlă Design Crom Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
425,60 lei| Greutate | 2,166 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
18W Plafonieră LED Cip SAMSUNG 4000K Patrată Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
83,38 lei| Greutate | 0,69 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1830 lm |
| Culoare corp | Alb |
18W Plafonieră LED Cip SAMSUNG 4000K Patrată Ramă Neagră IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
50,00 lei| Greutate | 0,69 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1830 lm |
| Culoare corp | Negru |
18W Plafonieră LED Cip SAMSUNG 4000K Rotund Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
83,38 lei| Greutate | 0,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1830 lm |
| Culoare corp | Alb |
Bec LED SAMSUNG Cip 18W Acril UFO Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
77,28 lei| Greutate | 0,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 920 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Waterproof LED 120cm 1x18W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
160,10 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistenta la Apa Cip Samsung Seria GT 600mm 18W 4000K 120lm/W Conector rapid
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
85,41 lei| Greutate | 0,53 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă G-SERIES 600mm 18W 4500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
70,16 lei| Greutate | 0,53 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 2160 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Rezistentă la Apă L-SERIES 600mm 18W 4000K Interconectabilă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
71,18 lei| Greutate | 0,37 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Modul Aluminiu 18W 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
70,16 lei| Greutate | 0,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 120cm 18W G13 Nano Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
25,42 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 18W 120 cm G13 Tub Din Sticlă 4000K 25pcs/Box
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
15,25 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 18W 120 cm Nano Plastic Făra Rotație 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
17,70 lei| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













