Afișez 25 - 29 din 29 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 10W (29)
Bec LED 10W Filament E27 A60 Clear Cover 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
16,27 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1055 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Proiector LED 10W Solar Detașabil Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
403,00 lei| Greutate | 2,031 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1100 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Spot Linear LED Magnetic 5 x2W SMD Negru IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
480,30 lei| Greutate | 0,805 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
T Conector Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
100,90 lei| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
T Conector Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
100,90 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |













