Afișez 25 - 33 din 33 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 24W (33)
24W LED Plafonieră Rotundă Ramă Neagră 4000K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
95,60 lei| Greutate | 0,727 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Culoare corp | Negru |
24W LED Plafonieră Rotundă Senzor cu Microunde Ramă Neagră 4000K IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
135,00 lei| Greutate | 0,998 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Culoare corp | Negru |
24W Panou LED Backlit Rotund Aplicat 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
49,82 lei| Greutate | 0,455 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2640 lm |
| Unghi | 360° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
24W Panou LED Subţire Crom Rotund Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
95,60 lei| Greutate | 0,945 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
24W Panou LED Subţire Satin Nickel Rotund Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
95,60 lei| Greutate | 0,98 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
24W Plafonieră LED Cip SAMSUNG 4000K Patrată Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
105,20 lei| Greutate | 0,87 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Culoare corp | Alb |
24W Plafonieră LED Cip SAMSUNG 4000K Patrată Ramă Neagră IP44
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
105,20 lei| Greutate | 0,87 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Culoare corp | Negru |
24W Plafonieră LED Cip SAMSUNG 4000K Rotund Ramă Albă IP44
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,20 lei| Greutate | 0,76 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 2500 lm |
| Culoare corp | Alb |
LED Tub Cip SAMSUNG 150cm 24W G13 Nano Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
38,64 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |













