Afișez 577 - 600 din 641 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 0.24W (1)
- 0.4W (1)
- 1.2W PanelW (1)
- 1.5W (3)
- 10.5W (1)
- 100W (13)
- 10W (29)
- 11W (6)
- 120W (3)
- 12W (51)
- 12W Solar Panel; 6.7 Real Watts (1)
- 13.5W (2)
- 13W (1)
- 14W (3)
- 150W (4)
- 15W (15)
- 16.5W (1)
- 160W (1)
- 16W (10)
- 16W Solar Panel; 11.5 Real Watts (1)
- 17W (15)
- 18W (37)
- 19W (2)
- 1W (1)
- 2 x 18W (1)
- 2 x 22W (1)
- 2.2W (1)
- 2.5W (2)
- 2.9W (3)
- 200W (8)
- 20W (26)
- 20W Solar Panel; 11.5 Real Watts (1)
- 22W (4)
- 23W (4)
- 24W (33)
- 25W (2)
- 29W (3)
- 2W (14)
- 3.2W (1)
- 3.7W (5)
- 30W (20)
- 32W (1)
- 33W (1)
- 35W (9)
- 36W (25)
- 37W (1)
- 38W (7)
- 3W (24)
- 4.5W (9)
- 4.8W (1)
- 400W (1)
- 40W (18)
- 42W (2)
- 43W (1)
- 45W (1)
- 48W (14)
- 4W (13)
- 5.5W (2)
- 5.8W (1)
- 500W (1)
- 50W (25)
- 50W Solar Panel (1)
- 54W (2)
- 57W (1)
- 5W (20)
- 6.5W (2)
- 6.8W (2)
- 60W (5)
- 6W (23)
- 7.5W (1)
- 7W (17)
- 8.5W (3)
- 8W (13)
- 9W (17)
- Max. 40W Each Holder (1)
LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG 100W 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,77 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 11480 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Cip SAMSUNG 50W 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 4,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 50W |
| Flux luminos (lm) | 5740 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lampă Stradală Solară Cip SAMSUNG 50W Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,014 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
LED Lumină de Gradină cu Încărcare Solară 20W PIR Senzor Control RF 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 4,5 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP65 |
LED Modul Aluminiu 18W 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
70,16 lei| Greutate | 0,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
LED Panel 36W 595x595mm Backlit 120lm/W 4000K 8PCS/SET
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 1,63125 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 36W |
| Flux luminos (lm) | 4320 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
LED Spot AR111 12W GU10 4000K Dimabil
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1031 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
LED Spot AR111 20W Reflector Interschimbabil 40`D/20`D Silver 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 0,39 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 40° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
LED Spotlight 2.9W GU10 SMD Alb Plastic Aspect Lăptos 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
6,10 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 2.9W |
| Flux luminos (lm) | 250 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 120cm 16.5W G13 Nano Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
28,47 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 16.5W |
| Flux luminos (lm) | 1850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 120cm 18W G13 Nano Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
25,42 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 150cm 24W G13 Nano Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
38,64 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 24W |
| Flux luminos (lm) | 3000 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub Cip SAMSUNG 60cm 9W G13 Nano Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
18,30 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 18W 120 cm G13 Tub Din Sticlă 4000K 25pcs/Box
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
15,25 lei| Greutate | 0,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 18W 120 cm Nano Plastic Făra Rotație 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
17,70 lei| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 20W 150 cm G13 Tub de Sticlă 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
23,39 lei| Greutate | 0,26 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
LED Tub T8 9W 60 cm Nano Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
15,25 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Lumină de noapte LED USB pătrată 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
34,57 lei| Greutate | 0,063 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 0.4W |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Neon Flex 24V, Alb natural
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
41,69 lei| Greutate | 2,4 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4500K |
| Flux luminos (lm) | 320 lm |
| Unghi | 160° |
Panel LED 40W 600 x 600 mm 4500K Driver Inclus 6BUC/SET
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
1.059,60 lei| Greutate | 2,89 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4500K |
| Putere | 40W |
| Flux luminos (lm) | 4950 lm |
| Unghi | 110° |
| Rata IP | IP20 |
Panou LED 25W 600x600mm Backlit 120lm/W 4000K 10Buc/SET
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,64 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 170-200 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 25W |
| Flux luminos (lm) | 4500 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Load more products
Loading...
Termovoltaice
