Afișez 625 - 641 din 641 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 0.24W (1)
- 0.4W (1)
- 1.2W PanelW (1)
- 1.5W (3)
- 10.5W (1)
- 100W (13)
- 10W (29)
- 11W (6)
- 120W (3)
- 12W (51)
- 12W Solar Panel; 6.7 Real Watts (1)
- 13.5W (2)
- 13W (1)
- 14W (3)
- 150W (4)
- 15W (15)
- 16.5W (1)
- 160W (1)
- 16W (10)
- 16W Solar Panel; 11.5 Real Watts (1)
- 17W (15)
- 18W (37)
- 19W (2)
- 1W (1)
- 2 x 18W (1)
- 2 x 22W (1)
- 2.2W (1)
- 2.5W (2)
- 2.9W (3)
- 200W (8)
- 20W (26)
- 20W Solar Panel; 11.5 Real Watts (1)
- 22W (4)
- 23W (4)
- 24W (33)
- 25W (2)
- 29W (3)
- 2W (14)
- 3.2W (1)
- 3.7W (5)
- 30W (20)
- 32W (1)
- 33W (1)
- 35W (9)
- 36W (25)
- 37W (1)
- 38W (7)
- 3W (24)
- 4.5W (9)
- 4.8W (1)
- 400W (1)
- 40W (18)
- 42W (2)
- 43W (1)
- 45W (1)
- 48W (14)
- 4W (13)
- 5.5W (2)
- 5.8W (1)
- 500W (1)
- 50W (25)
- 50W Solar Panel (1)
- 54W (2)
- 57W (1)
- 5W (20)
- 6.5W (2)
- 6.8W (2)
- 60W (5)
- 6W (23)
- 7.5W (1)
- 7W (17)
- 8.5W (3)
- 8W (13)
- 9W (17)
- Max. 40W Each Holder (1)
Spot LED Cip SAMSUNG GU10 6W Ripple Plastic 110°D 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
15,25 lei| Greutate | 0,03 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 6W |
| Flux luminos (lm) | 445 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 10 x2W SMD Negru IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 1,417 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 1W SMD Negru P20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,127 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 1W |
| Flux luminos (lm) | 35 lm |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 3 x1W SMD Negru IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,258 kg |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 3W |
| Flux luminos (lm) | 240 lm |
| Rata IP | IP20 |
Spot Linear LED Magnetic 5 x2W SMD Negru IP20 24V 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,805 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
T Conector Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,14 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
T Conector Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 1000 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
Tub LED Cip SAMSUNG 150cm 20W G13 Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
35,59 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T5 8W 60 cm 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
34,57 lei| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 8W |
| Flux luminos (lm) | 880 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 12W 120 cm Plastic 4000K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
31,52 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1920 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 14W 90 cm Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
27,45 lei| Greutate | 0,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 14W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 15W 150 cm Plastic 4000K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
In stock
43,72 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 15W |
| Flux luminos (lm) | 2400 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 20W 150 cm Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
30,50 lei| Greutate | 0,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 20W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 7W 60 cm Plastic 4000K 160lm/W
Evaluat la 0 din 5
In stock
21,35 lei| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 136-160 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 1120 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
Tub LED T8 9W 60 cm G13 Tub de Sticlă 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
13,22 lei| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 9W |
| Flux luminos (lm) | 850 lm |
| Unghi | 160° |
| Rata IP | IP20 |
X Conector Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
X Conector Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 0,11 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 100-135 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 12W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
Termovoltaice
