Afișez toate cele 2 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 10W (2)
Proiector LED 10W cu senzor WIFI Smart 3in1 Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
În stoc
151,00 lei| Greutate | 0,34 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 725 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
Proiector LED 10W WIFI Smart RGB+WW+CW Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home
Evaluat la 0 din 5
În stoc
102,50 lei| Greutate | 0,29 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 725 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













