Afișez 1 - 24 din 33 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 18W (33)
18W Lampă LED de birou Dimabilă prin atingere Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
420,30 lei| Greutate | 2,9 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Designer Pendul Triac Dimabil Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
453,90 lei| Greutate | 2,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Designer Plafonieră Pătrată Albă 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
320,20 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1490 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Designer Plafonieră Pătrată Neagră 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
320,20 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1490 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Designer Plafonieră Rotundă Albă 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
320,20 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Designer Plafonieră Rotundă Neagră 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
320,20 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1280 lm |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Lampă de perete Triac Dimabilă Albă conceput de Designer
Evaluat la 0 din 5
În stoc
492,40 lei| Greutate | 2,2 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1200 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Premium Panel Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
59,99 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W LED Proiector Magnetic SMART Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
286,40 lei| Greutate | 0,73 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
18W Mini Panel LED Pătrat 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
50,84 lei| Greutate | 0,53 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W Panel LED Premium Downlight Rotund 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
59,99 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W Panel LED Premium Downlight Rotund 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
59,99 lei| Greutate | 0,45 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
18W Panou LED Subţire Crom Rotund Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
57,96 lei| Greutate | 0,61 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1500 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
18W Pendul din Sticlă Design Crom Alb natural
Evaluat la 0 din 5
În stoc
425,60 lei| Greutate | 2,166 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1350 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP20 |
18W Proiector LED Senzor WiFi și cameră, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
608,80 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
18W Proiector LED Senzor WiFi și cameră, Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
608,80 lei| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Negru |
Bec LED SAMSUNG Cip 18W Acril UFO Plastic 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
77,28 lei| Greutate | 0,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 920 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED SAMSUNG Cip 18W Acril UFO Plastic 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
77,28 lei| Greutate | 0,49 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 920 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Lampă Waterproof LED 120cm 1x18W 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
160,10 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Lampă Waterproof LED 120cm 1x18W 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
160,10 lei| Greutate | 0,88 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1700 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
LED Modul Aluminiu 18W 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
70,16 lei| Greutate | 0,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip CREE 10W GU10 Plastic Aspect Lăptos 100° 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
15,50 lei| Greutate | 0,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip CREE 6W GU10 Ripple Plastic 3000K 38°
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,40 lei| Greutate | 0,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Spot LED Cip CREE 6W GU10 Ripple Plastic 4000K 38°
Evaluat la 0 din 5
În stoc
15,50 lei| Greutate | 0,28 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 18W |
| Flux luminos (lm) | 1900 lm |
| Unghi | 34° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













