Afișez toate cele 6 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 200W (6)
200W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG 1m Cablu Corp Negru Sticla Gri 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 3,12 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 17540 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
200W LED Proiector SMD Cip SAMSUNG G2 Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
421,97 lei| Greutate | 3,79 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 16500 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG G2 Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
379,70 lei| Greutate | 4,21 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 16500 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED SMD F-Series Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
240,20 lei| Greutate | 2,98 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 17600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED SMD F-Series Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
240,20 lei| Greutate | 2,98 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 17600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
200W Proiector LED SMD F-Series Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
240,20 lei| Greutate | 2,98 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 200W |
| Flux luminos (lm) | 17600 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













