Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 25W (3)
25W Lampă LED pe șină Corp Negru/Alb Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
200,20 lei| Greutate | 0,913 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 25W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb, Negru |
| Rata IP | IP20 |
25W LED Designer Lumină de Perete Triac Dimabil Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
443,50 lei| Greutate | 2,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 25W |
| Flux luminos (lm) | 2100 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
25W Oglindă LED Rotundă Întrerupător Tactil CCT Interschimbabil IP44 Anti Aburire 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
1.459,10 lei| Greutate | 8,1 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 25W |
| Flux luminos (lm) | 85 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Argintiu |
| Rata IP | IP44 |













