Afișez 1 - 24 din 25 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 7W (25)
7W Lampă de Masă LED Cu Încărcare Wireless 3in1 Alb
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
388,80 lei| Greutate | 1,15 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
7W LED Lampă de Grădină Cip SAMSUNG Corp Negru IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
187,60 lei| Greutate | 0,44 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Unghi | 50° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Lumină de gradină Stâlp/Țep Corp Negru IP65 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
177,30 lei| Greutate | 0,812 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Lumină de gradină Stâlp/Țep Corp Negru IP65 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
177,30 lei| Greutate | 0,812 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Lumină de Perete Ramă Parțială Negru Rotund 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,20 lei| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 610 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
7W LED Lumină de Perete Sami-Frame Negru Pătrat IP65 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,20 lei| Greutate | 0,38 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 670 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
7W Pendul LED Alb natural Corp Crom Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
89,48 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 360 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
7W Pendul LED Alb natural Corp Crom Albastru
Evaluat la 0 din 5
În stoc
89,48 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 360 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Albastru |
| Rata IP | IP20 |
7W Pendul LED Alb natural Corp Crom Violet
Evaluat la 0 din 5
În stoc
89,48 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 360 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Violet |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED 7W Filament Compatibil cu Amazon Alexa & Google Home 3in1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
80,33 lei| Greutate | 0,07 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Temperatura culorii | 2700K-6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 806 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Transparent |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 7W E14 Plastic Lumânare 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
10,20 lei| Greutate | 0,028 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 600 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
LED Lampă de Masă Designer Metal + Sticlă 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
319,80 lei| Greutate | 2,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 180° |
| Culoare corp | Amber |
| Rata IP | IP20 |
LED Spike 5.2W RGB Corp Negru IP65
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
157,80 lei| Greutate | 0,47 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB, 3 în 1 |
| Temperatura culorii | RGB+3000K-6500K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 520 lm |
| Unghi | 70° |
| Culoare corp | Negru |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur alb Ø250 Lumină caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
302,60 lei| Greutate | 1,797 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur alb Ø250 Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
302,60 lei| Greutate | 1,797 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur alb Ø340 Lumină caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
336,20 lei| Greutate | 2,286 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur alb Ø340 Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
336,20 lei| Greutate | 2,286 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur auriu Ø120 Lumină caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
259,40 lei| Greutate | 1,428 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur auriu Ø120 Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
259,40 lei| Greutate | 1,428 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur auriu Ø250 Lumină caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
302,60 lei| Greutate | 1,797 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur auriu Ø340 Lumină caldă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
336,20 lei| Greutate | 2,286 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
Pendulă LED 7W (Acrilic) Abajur auriu Ø340 Lumină neutră
Evaluat la 0 din 5
În stoc
336,20 lei| Greutate | 2,286 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 400 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Auriu |
| Rata IP | IP20 |
Proiector pe șină 7W LED Cip SAMSUNG Corp alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
186,40 lei| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Proiector pe șină 7W LED Cip SAMSUNG Corp alb 5000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
186,40 lei| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 5000K |
| Putere | 7W |
| Flux luminos (lm) | 420 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













