Afișez toate cele 11 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 100W (11)
100W LED Lampă Stradală 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
288,20 lei| Greutate | 1,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Lampă Stradală 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
288,20 lei| Greutate | 1,58 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Lampă Stradală cu Adaptor 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 1,41 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Lampă Stradală cu Adaptor 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
343,10 lei| Greutate | 1,41 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W LED Proiector 3in1 Corp Gri
Evaluat la 0 din 5
În stoc
136,80 lei| Greutate | 0,97 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8150 lm |
| Unghi | 90° |
| Culoare corp | Gri |
| Rata IP | IP65 |
100W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
116,93 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
100W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
116,93 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
100W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
105,20 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
100W Proiector LED SMD E-Series G2 Corp Negru 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
105,20 lei| Greutate | 1,13 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay Linear 100W ALU 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 1,01 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
LED Highbay Linear 100W ALU 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
224,20 lei| Greutate | 1,01 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 100W |
| Flux luminos (lm) | 8700 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |













