Afișez toate cele 3 rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 7.5W (3)
0.5W/ Ghirlandă cu Becuri LED Stecher EU RGB
Evaluat la 0 din 5
În stoc
201,30 lei| Greutate | 1,04 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | RGB |
| Putere | 7.5W |
| Flux luminos (lm) | 30 lm |
| Unghi | 270° |
| Culoare corp | Colorat |
| Rata IP | IP44 |
Bec LED Cip SAMSUNG 7.5W E27 T37 Plastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
17,29 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7.5W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
Bec LED Cip SAMSUNG 8W E14 T37 Plastic 6500K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
17,29 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 7.5W |
| Flux luminos (lm) | 660 lm |
| Unghi | 200° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |













