Afișez 1 - 24 din 39 de rezultate
Stare stoc
Putere invertor
- 10W (39)
10W Lampă LED Corp Alb Înălțime 80cm 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
305,20 lei| Greutate | 2,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 450 lm |
| Unghi | 72° |
| Culoare corp | Alb |
10W Lampă LED pe șină Corp Negru/Alb Alb rece
Evaluat la 0 din 5
În stoc
133,50 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 24° |
| Culoare corp | Alb, Negru |
| Rata IP | IP20 |
10W LED Lampă cu Senzor Cip SAMSUNG 3in1 IP54 Corp Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
132,70 lei| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Alb |
10W LED Lampă de Perete Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
258,50 lei| Greutate | 0,87 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 950 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
10W LED Proictor pe Șină Textilă 120`D 3000K Corp Negru 3 ani Garanție
Evaluat la 0 din 5
În stoc
207,10 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 120° |
| Culoare corp | Negru |
10W LED Proiector Magnetic SMART Corp Negru 3 in 1
Evaluat la 0 din 5
În stoc
205,70 lei| Greutate | 0,41 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | 3 în 1 |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 900 lm |
| Unghi | 30° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP20 |
10W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W LED Proiector senzor Cip SAMSUNG funcție de decuplare Corp Alb 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W LED Proiector SMD Seria-F Corp Alb 4000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
25,42 lei| Greutate | 0,19 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 750 lm |
| Unghi | 110° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W LEDLampă de Perete Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
258,50 lei| Greutate | 0,87 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 950 lm |
| Unghi | 60° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP20 |
10W Proiector LED Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
47,79 lei| Greutate | 0,27 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 4000K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
107,50 lei| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
În stoc
107,50 lei| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Alb 6500K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
112,10 lei| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6500K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
112,10 lei| Greutate | 0,33 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED cu Senzor PIR Cip SAMSUNG Corp Negru 6400K 1M Cable
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
118,97 lei| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED Reîncărcabil Cip SAMSUNG IP44 4000K
Evaluat la 0 din 5
Disponibil la comandă
139,00 lei| Greutate | 0,455 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru, Verde |
| Rata IP | IP44 |
10W Proiector LED Reîncărcabil Cip SAMSUNG USB + SOS Funcție IP44 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
156,60 lei| Greutate | 0,526 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru, Verde |
| Rata IP | IP44 |
10W Proiector LED Reîncărcabil Cip SAMSUNG USB + SOS Funcție IP44 6400K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
156,60 lei| Greutate | 0,526 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Temperatura culorii | 6400K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 700 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Verde |
| Rata IP | IP44 |
10W Proiector LED Senzor SAMSUNG Cip Cut-OFF Function Corp Negru 3000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,43 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED Senzor SAMSUNG Cip Cut-OFF Function Corp Negru 4000K
Evaluat la 0 din 5
În stoc
87,40 lei| Greutate | 0,44 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Neutră |
| Temperatura culorii | 4000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 800 lm |
| Unghi | 100° |
| Culoare corp | Negru |
| Rata IP | IP65 |
10W Proiector LED SMD Cip SAMSUNG PRO-S Corp Alb 3000K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
42,71 lei| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 3000K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 735 lm |
| Unghi | 115° |
| Culoare corp | Alb |
| Rata IP | IP65 |
Bec LED 10W E27 Filament Chihlimbar Cover 2200K
Evaluat la 0 din 5
Stoc epuizat
18,30 lei| Greutate | 0,05 kg |
|---|---|
| Eficienta luminoasa | 0-100 lm/W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatura culorii | 2200K |
| Putere | 10W |
| Flux luminos (lm) | 950 lm |
| Unghi | 300° |
| Culoare corp | Chihlimbar |
| Rata IP | IP20 |
Încarcă mai multe produse
Se încarcă...













